| layla123 a întrebat:

Hei, vreau sa va pun o întrebare, ce părere aveți de noul single al trupei The Wanted, numit 'We own the night', ce ați alege intre 'We own the night' și 'Best song ever' de la One direction?

Răspuns Câştigător
| adrianarp a răspuns:

We own the night mi se pare super, deşi prefer Drunk on love. oricum, eu nu suport one direction, deci normal că aş alege wotn. happy melodia are versuri drăguţe şi un ritm super. happy

2 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Lumineaza-mi ziua. Da-ti foc cu tot cu trupele tale de gay!

| layla123 explică (pentru SuneteDeChitara):

Ok, deci te rog fără jigniri, The Wanted nu sunt Gay, de One Direction nu garantez nimic, nu sunt fana One direction, dar sunt fana The Wanted, deci te rog mai încet cu insultele,

Mulțumesc