| hadasada a întrebat:

Pe VH1 tot sunt montaje cu fragmente din diverse videoclipuri. sunt unele melodii care chiar imi plac dar pe care nu le pot gasi. Dau FUNDA celui care imi da numele melodiilor!

Răspuns Câştigător
| TheDarkEmpire a răspuns:

1) Alice in Chains - Would?
2) Living Colour - Love Rears It's Ugly Head
3) Chumbawamba - Amnesia
4) Jamiroquai - Cosmic Girl
5) White Zombie ft. Iggy Pop - Black Sunshine
6) Deftones - Be Quiet And Drive
7) The Ramones - I Wanna Be Sedated
8) Green Day - Basket Case

1.P! nk - Stupid Girls
2.John Legend & The Roots-Wake Up Everybody
3.Scissor Sisters - Any Which Way
4.The Ting Tings - That's Not My Name

1. Muse - Resistance;
2. Midnight Oil - Beds Are Burning;
3. Mick Jagger & Lenny Kravitz - God Gave Me Everything;
4. The Black Crowes - Remedy;
5. Madonna - La Isla Bonita;
6. Sade - Babyfather

*Daca nu ai gasit tot ce ai vrut aici, da-mi detalii despre videoclipul din reclama ca sa gasesc melodia.

| hadasada explică (pentru TheDarkEmpire):

Am gasit unul din videoclipurile de care aveam nevoie. mai era unul care venea dupa piesa de la RHCP...il sti?

| CautNume a răspuns (pentru TheDarkEmpire):

Cum se numeste cea cu videoclipul cu un fond mov cand mai intai canta un tip la chitara si dupa danseaza unele ca o umbra neagra?

| TheDarkEmpire a răspuns (pentru CautNume):

Red Hot Chili Peppers - The Zephyr Song
http://www.youtube.com/watch?v=0fcRa5Z6LmU&ob=av2e

| CautNume a răspuns (pentru TheDarkEmpire):

Multumesc mult! Chiar nu-mi dadusem seama ca sunt Red Hot Chili Peppers...

6 răspunsuri:
| Moosz_Andrei_1993 a răspuns:

Salut, ii un clip cu un "dragon" si un fel de "pasare", clipul este cu alb-negru-gri... poti sa-mi spui melodia?