| zzyxrd a întrebat:

Termin clasa a 8-a anul asta si m-am gandit sa fac un colaj de poze care sa-l pun la festivitatea din vara.Imi da cineva niste idei bune de muzica pentru background?

2 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Ok. Poti sa alegi melodiile clasice romanesti cantate de Voltaj, 3 Sud Est si asa mai departe, sau poti merge pe mana mea si incearca un colaj https://www.youtube.com/watch?v=gLf75mAOGrw. O sa fie ceva foarte linistit, si foarte perfect pentru momentul vostru :) O seara frumoasa si linistita!

| zzyxrd explică (pentru Robertyz):

Multumesc pentru raspuns, dar nu e chiar ceea ce cautam. speram la ceva piese energice, poate pian, chitara, care sa placa auzului tuturor, dat fiind ca voi difuza montajul intr-o sala plina de oameni cu gusturi diferite in muzica