| Eremia_Alina_1993_tM8F a întrebat:

tuturor! Imi doresc foarte mult sa merg la un concert la lala band, dar nu ma lasa mama, ce sa fac sa o conving, am rugat-o... Vreau sa fac ceva sa o impresionez sau nu stiu. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mama ta stie ca daca o sa mergi la concertul penibililor aceia vei surzi de la anti-talentul lor.Ea iti vrea doar binele.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Mama ta stie ce zice.Asculta-i pe cei intelepti.

| Dre_An_1997 a răspuns:

Pai spune-i ca tu chiar iti doresti asta. sau impresioneaz-o. fiind obsedata de ei big grin de exemplu... sa-ti cumperi multe chestii cu ei cum ar fi biscuiti tempo, sa-ti descarci poze de pe net in telefon sau sa le printezi etc... Incearca sa faci ca ea sa inteleaga ca tu chiar iti doresti big grin. sper ca raspunsul meu te-a ajuuutat :*