| crazy_girl a întrebat:

Ati mai fost singuri la un concert? Eu nu as vrea sa merg, dar chiar vreau sa ii vad pe cei din LaLa Band, dar chiar nu am cu cine.Ce ar trebui sa fac? Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Daca mergi acolo pentru muzica, da, mi se pare foarte in regula sa mergi si singura, daca nu ai alta varianta. Nu e o regula sa fii insotita la un concert, daca stii ca te poti descurca si pe cont propriu.

5 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Nu am fost chiar singură, dar au mai fost momente când stăteam singură, în fine. Dacă-ți vezi de treaba ta, n-ai ce să pățești.

| crazy_girl explică (pentru wforweirdo):

Da ce as putea pati?

| wforweirdo a răspuns (pentru crazy_girl):

Păi să se ia cineva de tine. Dar oricum, puţin probabil. Chiar n-ai cu cine să mergi? E la tine în oraş?

| crazy_girl explică (pentru wforweirdo):

Da e la mine in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai fost singura la un concert pentru ca si mie mi se pare aiurea, mai bine te simti in compania cuiva, oricine ar fi. Incearca totusi sa gasesti pe cineva, trebuie sa fie cineva.