| kingmarry352 a întrebat:

Buna tuturor! Stie cineva cum se numeste melodia din reclama de la Domestos 2024 de mai jos, va rog.
https://youtu.be/mTctROJSm3g?si=Ul0roDABav2aBdq0

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Cum ai facut mestere? ai cautat dupa versuri este? smartasswinking

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Google boss, google is magic

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Adevarat!
sa-i dea sanatate dzeu celui care a inventat google happy
asa cum sunt ei ca spioneaza tot ce faci prin cadrul motorului lor si platformelor lor laughing

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Posibil sa fie un cover fata de o piesa originala, insa mai greu de descoperit
mai ales ca nu se inteleg foarte foarte bine versurile din reclama si este o bucata foarte scurta cantata si acoperita cu voci si "zgomot" principal al reclamei

| Miruna0909 a răspuns:

Sper ca e o glumă intrebarea asta happy happy happy happy happy happy happy happy