| yopancini a întrebat:

vas pune o intrebare am voce de rap sunt din Radauti as avea nevoie de niste negative personale dar nu am bani sa le cumpar si unde pot gasi gratis nu va suparati.

Răspuns Câştigător
| abubusd a răspuns:

Da add la id-ul: nufolosescmessu (pentru negative, inregistrari, etc.) si la id-ul: andy_mtb_4ever (pentru texte, versuri, melodii...) Succes!

2 răspunsuri:
| yopancini explică:

Faza la mine ca am si versuri pana acum am pregatit 12 versuri si nha imi lipseste negative si studio de inregistrare nah unu mi-a promis ca ma duce undeva la siret da nu sa tinut de cuvant si nha

| yopancini explică:

Si faza iy daca din rap poti castiga ceva nah? ca rap e cam sarac. si oricum daca as gasi un studio de inregistrare daca as lua si bani as face jumi juma da astea pentrumine pe moment is vise