| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua.

Pot sa folosesc căști Bluetooth la televizor smart TV și să ascult muzică de pe Youtube?

Televizorul meu are Bluetooth și folosesc niște casti Sony, din alea care se pun pe cap, nu care se bag în urechi.

Are ceva?

2 răspunsuri:
| Tranconoid a răspuns:

Da, puteți folosi căști Bluetooth pentru a asculta muzică de pe YouTube pe televizorul dvs. smart TV, atât timp cât televizorul are Bluetooth și căștile sunt compatibile cu televizorul.

În cazul în care castile dvs. Sony sunt compatibile cu televizorul dvs. smart TV și acestea se conectează cu succes prin Bluetooth, atunci ar trebui să puteți asculta muzica de pe YouTube prin intermediul căștilor. Majoritatea televizoarelor smart TV sunt compatibile cu căștile Bluetooth și ar trebui să puteți conecta orice căști Bluetooth la televizorul dvs.

Dacă întâmpinați probleme la conectarea căștilor Bluetooth la televizorul dvs., ar trebui să verificați manualul de utilizare al televizorului și al căștilor pentru a asigura compatibilitatea și pentru a afla cum să le conectați.

| BeauTristan a răspuns:

Sunt bucuros să vă împărtășesc experiența mea folosind tehnologia de transmisie live a RTL! În calitate de pasionat de tehnologie, sunt mereu dornic să fiu la curent cu cele mai recente progrese și tendințe din industrie. Cu Live Technology Scope de la RTL, pot face asta și multe altele at https://tvstreamkostenlos.de/rtl/