| DrDeath a întrebat:

Ca sa vedetilaughingAm postat ieri o,, intrebare" :Ce aveti cu Justin Bieber?
Ce va facut el sa il urati?
Si acolo am spus ca are 14 ani.
Pana si cei care il urasc sau documentat despre el si au spus ca are 16-17.
Deci va rog daca nu va intereseaza de el nu mai il barfiti si nu mai intrati pe siteuri cu el.
Pro Justin Bieberwinking

Răspuns Câştigător
| byencutza_7278 a răspuns:

Bv tie bine spus apropo el e nascut pe 1 martie pro justin bieber Funda? plsss

12 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Justin Bieber, Justin Biber... aaa, meam adus aminte, ala cu aproape 1 milion de "dislike"-uri pe youtube rolling on the floor)))), va spun eu, oameni aia nu au gresit butonul cand au dat dislike, asta este purul adevar, de asemenea as vrea sa va rog daca sunteti printre cei care il "dislike" pe acel raton, va invit pe toti sa mergeti pe yotube la clipul "baby", sa votati ce as vota si eu, si as vrea sa va ma zic ca momentul cel mai bun de a da "dislike" la acel clip este, 1 martie, da de 1 martie vom face toti cea ce trebuie, sa ne batem p*l* toti de el, chiar de ziua lui. happy

| Andruza a răspuns:

Bună.
Eu chiar nu am nimic cu el.
Dar unele fane sunt foarte enervante.
În rest nu am nimic

| Paulla a răspuns:

Poi daca voi obsedati strigati cat va tin plamani, scrieti pe unde apucati si dracu stie ce mai faceti despre Bieber normal ca am retinut si noi astia normali la cap cate una alta.

| Cezar a răspuns:

Ioana rolling on the floor Daca ai lucruri mai bune de facut?rolling on the floor De ce ai mai postat acest raspuns. parca aveai lucruri mai bune de facut rolling on the floor
Daca nu va intereseaza. nu inteleg de ce postati prostii despre el.

| Andya a răspuns:

Pana la urma fiecare cu gusturile sale...nici mie nu-mi place. E frumos 10% si canta ca o fata 100%
deci fiecare are dreptul sa zica ce gandeste

| Doloresidk a răspuns:

Ce tare laughing

| Tasya05 a răspuns:

Buna! Eu sunt fata si il ador pe Justin :X si chiar nu inteleg ce au totii cu el.
OMGGGGGGGGGGGGG! Ejtii baiat si iti place Justin? Bravooooooooooo! Esti super tare!
De obicei toti baietii il urasc pe justin. Motivul nu il cunosclaughing
Aaa si app eu cred ca nimenii nu are nimic cu justin bieber persoana pentru ca niciunul dintre noi nu il cunoaste personal, toti il urasc pe Justin Bieber fenomenul. daca ai inteles ce am vrut eu sa spunwinkingwinking
Oricum te admir pentru ca esti baiat si esti fan justin bieber!winkingwinkingwinkinghappywinking

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Nu că nu îmi place de acest Justin Bieber dar nu sunt fan și el este un încrezut cât doi.
Într-un fel nu îl suport când îl văd, dar acesta este părerea mea.
Fiecare este cu părerea lui și cu gusturile lui în materie de muzică. Nu intru pe site-uri să mă documentez pentru el, am lucruri mai bune de făcut.
Dacă îți place de Justin Bieber este gustul tău și al nimănui altcineva.

Sper că ai înțeles ce am vrut să spun!
Numai bine!

| supernatural2011 a răspuns:

Se pare ca iti place mult Justin Biber laughing
Poi ai dreptate, nu au dreptul sa injure despre el.
E un simplu baiat talentat, si poate ca unii sunt invidiosi pe el si de aceea scriu atatea lucruri tongue

| Elly55 a răspuns:

Pro imi placeeee cum caaaaantaaaa

| Dolly_2615 a răspuns:

Esti gay?straight face presupun ca esti baiatlaughing si iti place de el? ca...bai n-am nimic cu el dar nici nu mi se pare ac e cine stie ce. plus ca nu e stilu' meu. pa

| GrEen_2189 a răspuns:

Nu il barfeste nimeni, isi spune parerea. E o tara libera, fiecare are dreptul la o opinie. Eu personal cred ca e doar un copil cu talent si cu fite. Nu il inghit sau suport nici pe el nici pe fanii lui. E doar superficialitate. Frate. cand le aud pe alea "Justin Bieber
! vaaaaai, il iubeeeeeeeeesc, m-am ndragostit" sincer imi vine sa le iau de par. Da duceti'va nene si ovationati-l pana va ies ochii. El si cu Snoop Dogg sunt singurii pe care nu ii suport nici sa imi dai bani.(Evident cu toti manelistii). Ma bucur pentru tine ca tii cu el, dar exista muzica mai buna decat a lui.