| Tasya05 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru cei care il urasc pe Justin Bieber (bine si pentru cei care il adora ca mine). De ce il urati aveti ceva personal cu el? Sincer chiar m-am saturat nu mai suport! M-am saturat de chestii de genul,, Justin Bieberon" sau,, Ce voce de fata are" sau,, Nu il suport"daca nu va place macar aveti bunul simt sa nu il jigniti pentru ca celor care il iubesc
pe Justinn nu le convin aceste chestii si nici mie! Deci ce nu va convine la el pana la urma? Ca e prea faimos si nu se compara cu voi sau ce?

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Din numele tau imi dau seama ca orice am zice, tu tot vei fi o piz*uta care il va "iubi" pe cap de mop.
in al doilea rand, invata sa vorbesti. "pe Justinn nu le convin"? mda.
si ca sa iti si raspund la intrebare : biberonul nu e cu picioarele pe pamant, intelegi? i s-a urcat faima la cap si acu' se sparge-n figuri. daca toate fanele alea de 10-13 ani il adora, asta nu inseamna ca toata lumea e nebuna dupa el. fiecare are parerea lui, asa ca ce va pasa ce zice lumea? mai ales cand are dreptate...

| DeeaBlahBlahBlah a răspuns (pentru Bacteriuță):

E bine, ca ai un limbaj de lasa de dorit... Oricum, scuze ca ma bag dar unele comentarii chiar sunt ipocrite si nesimtite pentru ca nimic nu este adevarat Sunteti prea exagerati si nu stiu de ce mai comentati prostestewinking

28 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Doamne mi-ai stricat naibii ziua:|
Ascultam si eu o melodie adevarat de la GunsN'Roses si acum vii tu cu cap de pamatuf, asta:|
Cati copii disperati. Sfinte Petre.
Chiar vrei sa stii?
Si promiti ca nu te sinucizi... Ok, hai ca-ti zic da nu raspund pentru ce gesturi extrreme urmeaza sa faci U cu, cutitul de bucatarie:)))
Nici macar nu stiu cu ce sa incep... mi-am pierdut naibii graiul cand vad cate copile batute in cap cu leuca suspina si se viseaza intr-o zi maritate cu morcovul asta a-l industriei muzicale.
Nici macar nu stiu cu ce sa incep, dar incep pri ati spune:
Du-te si spala-te cu apa rece pe fata si mai fa asta odata inca odata si din nou pana realizezi ca JUstin Bieber nu este nimic altceva decat o facatura contra facuta manipulata de lumea de rahat in care ne aflam si daca "melodia" foarte celebra:))Numita Baby a strans peste 400. 000. 000 nu il face cu nimic mai bun. Nu il face cu nimic mai bun ca peste 400. 000. 000de viermi pupincuristi au ajuns sa fie tinuti cu capul in veceu' si supusi sa asculte versul "Baby"(crap)de peste 123 de ori in 4 minute de "melodie". Eu inca mai sper ca (Da Doamne) o sa se trezeasca cineva intr-o zi si o sa va trezeasca si pe voi fetitele astea obsedate de un pamatuf cu pantalonii in vine ca nu o sa va ceara niciodata de neveste sub clar de luna...asa ca... Jack Ass
Dar acum ca sa-ti raspund la intrebare.
Pentru ca are mai multa faima decat un sobolan pentru ca vierm si copii manipulkati ca voi il asculta si il idolatrizeaza si pentru ca nimeni nu ai face nmic si nu in ultimul rand pentru ca cei ca mine si ca ceilalti 5% care inca mai stiu ce este muzica adevarata nu lupta pentru asta si lasa non valori sa-si "exprime" frustrarile sau ma rog gandurile alea golase la care se viseaza mai mari decat M. J prin melodii in care repeta de 200 de ori acelasi vers.
www.WarAndRiot.blogspot.com

Apache
| Apache a răspuns:

Ba cand toata lumea il uraste... uraste-l dracu si tu!

| Andruza a răspuns:

Eu nu am nimic cu el
Îmi plac melodiile lui
Nici oamenii nu au nimic cu el
Dar numai ca unele prea exagereaza cu el
E simpatic, are melodii faine
Deci e in regula sa ai un idol
Cum si a mea e Rihannahee hee
Si ce daca altii vorbesc?
Lasa-i, pentru tine ar trebui sa conteze doar parerea ta happy
Take careee

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Nici mie nu imi place JB dar nu ma apuc sa il jignescstraight face E adevarat a ajuns departe intr-un timp scurt, iar faptul ca a colaborat cu Usher, Sean Kingston l-a ajutat in cariera. Dar nu va dura mult.Sigur peste noapte va aparea cineva cu un super hit si toata lumea va uita de JB. Dar asta e doar parerea mea wave

| DeeDee a răspuns:

Nu sunt fan Justin Bieber, dar cred ca as putea raspunde la cateva intrebari.

Dar mai intai - nu-mi place "e prea faimos si nu se compara cu voi". EVIDENT ca nu se compara cu noi. Fiecare cu meseria lui. Hei, si eu cant bine, dar de la a canta cateva melodii pop pana la a face cuvinte cu numele meu gen "blieber" e o cale lunga. Oamenii nu il urasc pe Bieber (Dumnezeu stie ca, pentru a uri pe cineva trebuie mai intai sa fii obsedat de el), ci il dispretuiesc pentru fitele lui si pentru ca pune pret pe vocea lui numai atata timp cat nu e influentata de testosteron. Pai asta nu e corect. Am citit o data ca vrea sa se lase de cantat si doar o sa compuna dupa ce i se schimba vocea. Pentru ca va fi la fel ca si ceilalti. Intreaga lui faima si-a construit-o pe vocea de copil la 16 ani si pe tunsoare.

Si hai sa iti arat ceva.
http://www.youtube.com/watch?v=SLWrYh9Lr4A

Tie nu ti se pare nimic ciudat acolo?
Mie sincer mi se pare un pic mai ridicol decat nebunia Tokio Hotel si Jonas Brithers. Macar aia scriu si interpreteaza si la instrumente singuri, ca sa nu spun ca au un stil anume, propriu, ei bine, si cu influente, dar lansat de ei si care ii caracterizeaza total. Bieber, prin actiunile sale si prin ce spune in interviuri parca ar sti ca faima lui va fi scurta, ca dupa ce i se ingroasa vocea va fi ca orice solist si incearca sa stoarca acum cat mai poate. Asta mi se pare patetic la el - lipsa de mandrie.

Unele melodii imi plac - sau mi-au ramas in cap pentru ca au fost difuzate atat. Si mi-a placut duetul cu Jaden Smith.

| TwixulDrept a răspuns:

Nu il suport pentru ca are o voce de fata, se da mare si nu e cine stie ce... si il jignesc ca asa vreau eu si asa mi se pare mie... voi sunteti prea obsedate de Justin Biberon nu vedeti alt ceva decat pe el si nu poti compara pe Biberon cu celelalti useri ca nu stii cat de destepti sau frumosi sau asa sunt

| valThina a răspuns:

Nu.eu nu il suport ca prea se da mare atunci cand nu e cazu si face in asa fel incat sa apara in reviste, emisiuni numai pentru reclama

| Lace a răspuns:

E prea gayhee hee Adica tu te uiti la el?! Are voce de femeie, se imbraca ca un gay si are atitudine de poponarlaughing

| sweettyyyy a răspuns:

Pai stii eu la fel m-am saturat, dar incerc sa ma abtin si sa trec cu vederea comentariile acestea...
Nustiu dar faptul asta ca il numesc sau ca il fac de nimic, pe el desigur nu cred ca il chiar deranjeaza, pentru ca el nici nu stie de ei.
"Ca are glas de fata" Doamne mai bine un glas ca la aceea care il numesc? eu as da milioane pentru asa glas ca la Justin, si uitati-va la voi ca voi sunteti acei care nu stiu a scoate doua note din gura.
Asa ca poate il lasati odata in pace...ca nu va mincat micul dejun.straight face

| cinnamon a răspuns:

Nu ar trebui sa te consumi asa :| avem pareri diferite si asta nu e motiv de disperare. In plus, obsesiile astea nu sunt deloc sanatoase.
Cred ca justin bieber nu da doi bani pe ce cred altii despre el, inclusiv pe ce crezi tu.
cool fact: justin bieber are mai multe "dislikes" decat "likes" pe youtube :)) http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&ob=av2el

| UninspiredName a răspuns:

Pai in primul rand e patetic sa il placi e fraierul ala care a aparut peste noapte si se crede cel mai tare si poate sa faca orice cu fetele. daca iti place sa fii ceva gen haremul lui e ok.nu ar trebui sa iti pese tie de ce zic altii.fiecare cu gusturile lui in muzica si in oameni.si noi ii zicem Justin Beibere. nu ca pare mai interesant asa?tongue. ok bye wave

| Cereala a răspuns:

Heey paai eu chiar il urasc pe jb pentru ca, deoarece, fiindca...nu mi se pare vocea lui frumoasa si in plus sunt persoane fane justin dar antfane tokio hotel si au mereu ceva de comentat ca sunt gay sau sunt emo... cred ca razboiul va continua cred ca majoritatea antifanilor justin sunt fani tokio hotel(parerea mea) :-D.

| KiryuZero a răspuns:

Il urasc pentru ca e un dobitoc ordinar un parvenit un fals un bou si cel mai mare cac*at si gunoi de pe pamant si sunt sigur ca nu numai eu cred asta am dreptate? am dreptate?

| JustMe_8048 a răspuns:

Pentru ca se da in figuri din aceasta cauza il uram d`acum daca a colaborat cu Usher, cu Sean Kingston etc * si o artista romanca poate o stiti Lys se numeste avea o melodie DRUMS si ea a colaborat cu Akon si nu se da in figuri... Justin baiatul ala de bani gata se da in fite ca pitipoancele astea de pe Dorobanti.de asta il uram si nu ma i continui ca si asa nu primesc funda!

| mrCMircea a răspuns:

Hahahahahha, uite ce invidios e romanul. Nu sunt fan justin bieber dar nu are o voce urata. Auzi la unu ca cica copil de bani gata, ia mai cauta putin in bibliografia lui sa vezi de unde a pornit, si normal ca si in strainatate ziarele si revistele de scandal scot cele mai negative trasaturi ale lui. Si am vazut pe aici ca il asculta toti copii de 10-13 ani dar pot sa pun si un pariu ca 3 sferturi de aici nu aveti buletin! Inainte sa dati un raspuns dinasta inteligent mai documentativa nu dati raspunsuri doar dupa funde dinalea!

| Deeliaa a răspuns:

Hai ca te lamuresc eu imediat happy
Eu una nu am nimic cu el...nici nu ii sunt fana, insa nici nu il urasc ca sa zic asa...
Recunos are o voce frumoasa, n-am ce zice dar in rest...nu`mi place nimic la elstraight face Eu inteleg ca ajuns vedeta da ce sunt cu atatea figuri pe capu lui?straight faceSe crede prea important, se da in spectacol aiurea.
In general cei care il plac atat de tare sunt fetitele pana in 13 ani...si sti de ce? Pentru ca ele inca nu am deschis ochii bine sa vada cum e cu adevarat straight faceIn fine...parerea mea.

| AmericanHistoryX a răspuns:

Pot sa iti raspund cu o intrebare?

desigur ca pot smug

cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e penibil. Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maturizeaza-te si nu mai fa din cineva pe care nici macar nu il cunosti un medel.In alta ordine de idei Justin Bieber(on) al tau va avea o cariera scurta in care va prosti mintile a mii de oameni(copii si maxim adolescenti). Pentru asta s-a lansat in muzica, sa nu ai senzatia ca pentru altceva.

Si eu m-am saturat sa vad prostie si incultura peste tot.

Dar, dupa cum vezi suntem inconjurati de chestii care nu ne convin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mama mea are 41 ani si ii place de justin b si mie(evident!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi cati ani ai tu? Eu cred ca tu esti o fetitaaaaaa, care nu a auzit de cantareti adevarati cum ar fi:Michael Jackson (REST IN PACE MJ), Eminem, B. o. B etc, Fani lui MJ sunt fani adevarati... Poate nu e MJ celebru pe YOUTUBE, dar e faimos in inimile noastre. MJ a cantat peste tot in lume, chiar si la noi in Romania in 92, si are nenumarate premii.Ps:Am 14 ani si stiu ce e muzica buna, SUNT BAIAT, cu respect pentru MJ Adi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinker nu stiu dc dracul il urask ca iel kel ma dulkiq? love struck love struck kiss
kises ya` [kiss]

| SwwaggBabee a răspuns:

Asa ii romanu', nu ai ce ii face. Ei nici nu stiu ce a fost justin inainte, nici nu stiu cine e justin acum. Cica e un fitos cu bani, si nu mai stiu ce. Mai bine documentati-va fratilor sa vedeti cine e justin cu adevarat si apoi sa mai comentati. #NOH8

| Webbiexd a răspuns:

Pentru ca a injurat Romania prostulethumbs down

| mateiescul1800 a răspuns:

Asculta justin biber e un idiot pentru. ca el face chestiile astea doar pentru moaney!
gata am terminat auzi sunama cand ai timp
ca?

| Boktaruu a răspuns:

Tu, suferi cam mult de un fel de schizofrenie rara pentru JB si altii ca el...
Ai 2 variante :
1. Nu mai "asculti" (disperi) dupa muzica lui...
2. Te sinuciziwinking
sper ca ti-am fost de ajutor.
Succes terapiilor

| DavidGucci a răspuns:

Pentru ca e fetitaaalaughing)