| zoomumba a întrebat:

Care e cantaretul vostru preferat si de a acel cantaret ce melodie va place! funda daca-mi plac si mie.

Răspuns Câştigător
| L3XxA a răspuns:

Alexandra Stan-Mr.Saxobeatbig grin mai este si Destiny Hope Cyrus -this boy, that girlbig grin funda?batting eyelashes

14 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Britney Spears si Rihanna! :X

| ALice_4674 a răspuns:

Train-shake up christmas

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Tokio Hotel Ich Bin Nicht Ich

| Pr1nTzZesS a răspuns:

Imi place mult trupa SunriseInc si melodia Still the same :X:X

| iza03zu a răspuns:

Poi am mai multi
Cantaretul meu preferat a fost Michael Jackson-In the closet
Si acum este Dj Robert Georgescu-Beside you:d

| Essekar a răspuns:

Cantaretz Chimie si Cantec Demonilor ascultale happy

| Aneetteee a răspuns:

Christian D and Narcotic Sound- Dança bonito.

| ionik13 a răspuns:

Hannah Montana! Toate melodiile! Fundita?

| ionik13 a răspuns:

Hannah Montana! Toate melodiile!

| ionik13 a răspuns:

Miley Cyrus! Melodiile ei sunt super toate si imi place sa le ascult si ca sa dau dovada ca sunt un fan cum cred ca esti si tu imi place sa cred ca imi plac toate melodiile.

| ionik13 a răspuns:

Doar Destiny Hope Cyrus nu mai incape loc pentru altcineva! Toate melodiile!

| CNlaet a răspuns:

Matthias reim-du idiot

| Andoo_5056 a răspuns:

Asculta bbsr party e super si 50 cent in the club, Eminem, in general ascult hip-hop, nu uita de parazitii