| rena99 a întrebat:

Care este cantaretul/a vostru preferat? dau funda la cel caruia ii place acelasi cantaret/a ca a mea big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cantaret:Joe Jonas,Sam Tsui,Eminem,Alexander Rybak,Pitbull,Bruno Mars.thinking Adrian Tutu smug
Cantarete:Beyonce,Jennifer Lopez,Rihanna, Florecia Bertotti, Britney SpearsKaty Perry.
mai multilaughing dar acum nu am unul preferat. Sunt 2 trupepe care le iubesc: Green Day si Bon Jovi love struck

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Freddie Mercury(Queen). Pace!

| TeoPT a răspuns:

Ben Burnley, Tarja Turunen și mai nou Dave Mustaine big grin

Baftă

| FucktheSystem a răspuns:

Cântăreața este Enya și cântăreț favorit n-am, am doar două formații : Metallica & Megadeth.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Jessica (snsd) -->Girl's Generation

| AG a răspuns:

N-am un cantaret si nici o cantareata. Am o formatie favorita: My chemical romance

| IulianAndrei a răspuns:

Imi place mult Rihanna, Katy Perry, Demi Lovato, Selena Gomez, Lady Gaga, Andra, Inna, Smiley si multi multi altii:X