| Sconcsiş a întrebat:

Care e solistul vostru preferat? (nu trupa)

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Julio Iglesias si Charles Aznavour in egala masura.

| adi4ever a răspuns:

Steven Tyler(Aerosmith)

| Mefisto23 a răspuns:

Bruce Springsteen, Leonard Cohen, Eric Clapton, Shakira, Sinead O¨Connor, Sade. Romani: Mi-a placut foarte mult Madalina Manole... sad in rest. Andra si Cristi Enache de la Directia 5.

| forever4you a răspuns:

50 cent, ke$ha...si mai multi mai toti artisti in afara de manelisti ii urasc!

| Shinen a răspuns:

Avril Lavigne

| marrr a răspuns:

Celine Dion este una dintre solistii mei preferati, melodiile sale sunt pure si sincere si exprima o multitudine de sentimente, facandu-te sa te gandesti la ceea ce conteaza.

| emy a răspuns:

Dintre cei mai tineri, Andra, iar dintre cei mai in varsta...majoritatea imi plac.

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Rihannalove struck

| rebela a răspuns:

Andreea Balan

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Selena Gomez, foarte bravo, creativa, frumoasa, interesanta si intodeauna stie sa impresioneze publicul!

| Cronki a răspuns:

Eros Ramazzotti

| grimcris a răspuns:

Serj Tankian

| loove_5215 a răspuns:

Justin bieber sau Shakira:X

| Fotbalistul a răspuns:

Nicole:X-Pussycat dolls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tarja Turunen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dave Mustaine

| lilcide a răspuns:

florin salam laughing

| denisucas a răspuns:

Jacoby Shaddix