| Prototypul a întrebat:

Care este solistul vostru preferat? De ce?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Amy Lee de la Evanescence. Pentru ca are o voce foarte foarte frumoasa, e o femeie minunata si... n-am cuvinte pentru ea.

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Freddie Mercury

| vivigreen a răspuns:

Max George de la trupa the wanted. imi place deoarece am o slabiciune pentru el, canta extraordinar si in grup si singur, poate atinge notele joase si pe cele inalte cu usurinta si e un baiat super:X!

| AhileSemiZeu a răspuns:

Nu pot sa zic ca am unul anume. Imi plac multi si nu pot sa ma hotarasc.
Robbi Williams
Bryan Adams
Sting
Rob Stwart
Enrique Iglesias

| ScarryD a răspuns:

Andrew Biersack.winking Pentru ca stie sa se exprime prin muzica, si are un timbru awesome. Si e si frumos. :p