| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a întrebat:

Care-i trupa/solistul/solista voastra/vostru preferat/a si de ce?

Răspuns Câştigător
| DragosConstantin a răspuns:

Hmm trupa mea favorita e Three Days Grace de ce? pentru imi place voce solistului Adam Gontier si imi place ca ei canta despre stariile sufletesti,sa nu te dai batut niciodata,sa nu asculti de ce spun altii,sa te asculti pe tine,te invata sa devii mai independent ceea ce este un lucru bun (asta e opinia mea) si sa nu dai doi bani pe ce zice altu de tine.

Solistul meu favorit este Adam Lambert, deoarece are o voce extraordinara stiu ca e gay, dar asta nu conteaza in domeniul muzicii si nu trebuie urat ca este asa pana la urma tot om e.

6 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Trupe - Megadeth, Children of Bodom, Satyricon, Behemoth
Solisti - Dave Mustaine, Alexi Laiho, Satyr, Nergal

| NuclearAssault a răspuns:

Trupa mea preferata este Megadeth, solistul meu preferat (si idolul meu) este Dave Mustaine, de ce? Pentru ca versurile sale intruchipeaza exact adevarul despre lumea in care traim, riff-urile sale sunt putin spus geniale, si apreciez la el ca nu s-a lasat atunci cand a fost dat afara de la Metallica, dorinta lui a fost sa isi faca o trupa care sa depaseasca Metallica, dupa mine, a facut asta...

| GusWaters a răspuns:

Solisi: James LaBrie,Roger Daltrey,Ronnie Van Zant,Freddie Mercury,Tom Araya si Phil Collins

Trupe: Rammstein,Queen,Sepultura,Dream Theater,Alice in Chains,Eluveitie,Led Zeppelin,Pantera, Slayer, Testament

| KiduScene a răspuns:

Trupa Preferata?
Pai Black Veil Brides happy
De ce?
Simt ca ma reprezinta happy

| DeathDealer a răspuns:

Bitza, prntru ca stie ca inseamna industrie hip-hop, stie cum sa compuna versuri pe cale sa la asculti repetat si a studiat foarte mult in aceasta industrie muzicala.

| Pitiicaa a răspuns:

Pai...Trupa mea preferata este Tokio Hotel.De ce? Pt ca sunt draguti toti in afara de Gustav Schaefer.