| RamonaB a întrebat:

Care este numele real al romanilor cantareti de manele si muzica indiana? :S

6 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Mamă,ce față ai!

| RamonaB explică (pentru wforweirdo):

Pfff, nu ma sinchisesc ca stiu de ce spui asa happy de oftica la cum arat eu, ai vrea tu sa ai fata mea big grin

| RamonaB explică (pentru wforweirdo):

Da tu te-ai uitat in oglinda ce fata ai? laughing rolling on the floor ha ha

| RamonaB explică (pentru wforweirdo):

Da tu te-ai uitat in oglinda ce fata ai? laughing rolling on the floor

| lovefootballl10 a răspuns:

Manelisti

| RamonaB explică (pentru lovefootballl10):

Manelisti dar au bani si succes, in special in India smug big grin pe mine ma intereseaza muzica indiana nu manelele. tongue asa