| Bianca_9578 a întrebat:

Care este trupa(cantaret/cantareata) voastra preferata, melodia acestei trupe(...) si de unde este aceasta trupa(...)? trupa mea preferata este DaRi, si este din italia. aa, va rog si cateva descrieri! trupa care imi place mie este alcatuita din 4 persoane, printre care 3 sunt emo!happy

Răspuns Câştigător
| ioana_6413 a răspuns:

Within Temptation.melodie...cred că Our Solmen Hour. îmi plac mai multe big grin. Această trupă cântă rock simfonic, şi este din Olanda.

2 răspunsuri:
| cocosnucifera a răspuns:

Jason mraz, i am yours

| JustAnotherGirlLikeMe a răspuns:

Am mai multe: jason mraz-lucky, paramore-ignorance, simple plan-save you. evanescence brig me to life si mai multehappy