| BrokenArrow a întrebat:

Care mergeti la Scorpions?

29 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Prezent.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Eu de ce nu pot să merg? crying Deeee ceeeeeeeeeee?crying((((((((

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca sa aiba un motiv pentru care sa nu se desparta si sa revina in Romania.
Pf si cand te gandesti ca asta ar fi putut deveni aproape antepenultimul lor turneu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Eu tot proastă rămân carestănumaiîncasăşiîiestelenesăseducăpânăînbaie. Nici măcar la Metallica n-am fost...

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am fost nici la ACDC nici la Bon Jovi nici la RHCP nici la Marilyn Manson in 2007 si nici n-am avut ocazia sa iau o monstra din Rammstein (imi pregatisem si borcanel).
Asta face din noi doi prosti.

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Suntem doua atunci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Dar mai prost ca mine nu eşti...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

A, nici tu nu mergi? laughing

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,n-am avut cum sa merg la niciunul. - _ -

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Şşşi, stai în Bucureşti?smug

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

No way, tocmai de aia n-am acces la vreun concert calumea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Eu stau în Bucureşti şi tot n-am acces la concerte laughing.

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

O:
God, am crezut că glumești. Și eu merg, serios. Ce...coincidență

| Duucu a răspuns (pentru Foxyyyy):

Găndește-te ce ciudă am eu cănd mă găndesc că stau în Suceava și Bucureștiul e așa de... departe.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow,tare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

Ţi-ai rupt tasta "Q"?

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce legătură are?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

Păi nu-ţi ieşea "â" dacă apăsai alt+q?

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,am încercat acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

Uău

| BrokenArrow explică (pentru Ashadow):

Normal circle sau golden?

| BrokenArrow explică (pentru Duucu):

Eu stau in Maramures. Cam aceeasi distanta. laughing

| Ashadow a răspuns (pentru BrokenArrow):

Normal,m-am pastrat pentru tricou.

| BrokenArrow explică (pentru Ashadow):

Ai dat 100 de lei pe tricou? o_o

| Ashadow a răspuns (pentru BrokenArrow):

...i-iera ultimul...si era fain si e cadou de Craciun si da si ramasesem ofticat ca n-am prins la Roger Waters maieu din ala misto cu porc

| BrokenArrow explică (pentru Ashadow):

Esti nebuuuuuuuuuuun? Eu mi-am luat de pe net, cu ~40 de lei. Cu banii aia iti luai bilet la Golden si poate ajungeai in primul rand, ca mine. (bine, ce-i drept, la ora 4 eram deja la poarta.) Dar poate prindeai loc. thinking

| Ashadow a răspuns (pentru BrokenArrow):

Dar dar al meu e original si e cool si si are the best is yet to come pe spate plus ca s-a vazut bine si din spate si s-a auzit la fel de nasol.

| fadnox a răspuns:

Pustiu...