| WazzArT a întrebat:

Care sunt sansele unui om care vrea sa faca muzica (rap, instrumentale, artwork-uri etc), iar acesta vine din mediul rural?
Mersi!

4 răspunsuri:
| Lina1993 a răspuns:

Sansele sunt egale, nu conteaza din ce mediu provii, conteaza cat talent ai in tine.

| HTH a răspuns:

Traim intr-o lume a internetului. Te poti remarca pe yt daca esti bun si ai putina sansa. Mult succes! Nu renunta la ceea ce iti place sa faci! Majoritatea din industria muzicala, nu au rupt gura targului decat dupa ani si ani de munca.

| WazzArT explică (pentru HTH):

Mersi mult! ma ajuta astfel de sfaturi.