| vikvikhbk a întrebat:

Care sunt trupele voastre favorite de trash metal? funda cine are gusturi!

Răspuns Câştigător
| Mayhem_8215 a răspuns:

Sa vedem... Megadeth, Slayer, Anthrax, Anvil, Mortal Sin, Destruction, Overkill, Kreator, Testament, Nuclear Assault, Vital Remains, Venom si Bathory ( au cateva albume thrash ), Whiplash, Onslaught, Violator, Annihilator, Sepultura ( la fel, cateva albume ), Exodus, Sodom, Holy Moses, Death Angel, Suicidals Angels si multi altii. Ca idee, ca se poate intelege gresit, e thrash, ca trash e gunoi.

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Mai intai,se numeste thrash,nu trash.Iar trupele mele preferate sunt Sepultura, Megadeth, Metallica si Bullet For My Valentine.Pace!

| Laura a răspuns:

Trash ești tu. Subgenul se numește thrash.

| vikvikhbk explică:

Scz m-am grabit sa scriu laughing