| Schnitzel a întrebat:

Care vi se pare cel mai prost cantaret international[nu anonimi din Romania]? Si va rog nu ziceti numai Justin Bieber pentru ca lumea nu il suporta. Fiti sinceri si judecati dupa talent nu dupa imaginebig grin. Dau si fundita

Răspuns Câştigător
| anadandelinaa a răspuns:

Nu stiu.dar international nu o suport pe britney cu fitele ei ...cum isi schimba toat epozele prin photoshop (mi se pare penibila si prostuta iar talent ce sa zic are dar mult autotunehee hee dar nu sunt eu sa judec...din Romania delia matache sau alexandra stan laughing

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Rebecca Black si 50 Cent.Cel putin astia doi sunt simplu penibili, desi s-ar mai putea lungi lista fara cea mai mica problema.De la noi Inna si Elena Gheorghe.Pace!

| TeoPT a răspuns:

Internațional - Rebecca Black
Din România - Puya sau Inna

Alege tu laughing

| FucktheSystem a răspuns:

90% din cântăreții din zilele noastre mi se par proști dar cred că cel mai prost totuși e Justin Bieber, a reușit performanța să cânte de la extra oribil în jos.

| morphin a răspuns:

Justin Bieber fiindca eu nu zic ca mie ciuda pe el sau ca nu-l suport pur si simplu nu-mi place cum canta daca tie iti place nu am nimic dar eu chiar il consider cel mai prost cantaret internationalwinking.

| yhsay a răspuns:

Dar Beaver chiar canta extrem de prost straight face parerea mea...
Dar sunt altii mai rau ca ea, de exemplu Rebecca Black.

| Schnitzel explică:

@morphin nu imi place justin bieber absolut deloclaughing dar ziceam si eu, ca era previzibil sa zica toti justin bieberbig grin

| fabrigeou a răspuns:

Eu cred ca Lady Gaga. Funda?"