| Georgiana95 a întrebat:

Cine cunoaste vreun cantaret din Romania sau o trupa?big grin Sunt curioasa, dar fiti sinceri, va roogbig grintongue

15 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Am avut ocazia sa cunosc cativa muzicieni care au trecut pe la unele trupe romanesti (rock mai mult sau mai putin ) marea majoritate mai putin cunoscute, dar si mai populare de ex bere gratis, talisman, byron, taine si altii.

| Leea1234 a răspuns:

Personal?
pe miki-(ex-kapital)
si pe cativa manelisti!
brandy-viorel
vali vijelie
si prin intermediul internetului vb cateodata cu marius dragomir-dar nu il cunosc personal!

| Bishop a răspuns:

Daca te referi la "a tine legatura" da, daca te referi la "iesiri" nu, pentru ca sunt orase diferite tongue

| SweetCandy a răspuns:

Hmmm...il cunosc pe tipul care a cantat in valahia cu Traistariu, ...acum e casatorit si are o fetitahappy

| SweetCandy a răspuns:

Ehe...ashley de unde esti... da lucreaza in Campina...gata ma duc sa-i cer un autograf...laughing

| SweetCandy a răspuns:

Kayan...nu mai fii rautacios cu ea... daca ii plac... e dreptul eihappy

| SweetCandy a răspuns:

Cu "anonim" ma rog ce e fata sau baiat?rolling on the floor

| aragon18 a răspuns:

Marius Nedelcu, ex Accent. Mama lui lucreaza la spitalul din Campina. Aici stau si eu happy.

| amfetamina a răspuns:

Dap.
il cunosc pe bassistu'
trupei R. I. O. T.

| kayan a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc... tu ii stii pe aia de la Fly Project straight face

| kayan a răspuns:

@ SweetCandy: cu ea sau cu el?

| Dan a răspuns:

Stefan Banica junior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anexa 1 (ca sa-i localizati au cantat cu paraziti)
godmode

| mogyol a răspuns:

Sincer, nu exista asa ceva in romania, doar amatori

| mogyol a răspuns:

A, mi-am adus aminte " Guta "