| Cosmin237 a întrebat:

Caut formatie crestina de nunta adica penticostala baieti care canta la acordeon la orga doi si eu cant la saxofon! baieti de vreo 12-13-14-15 ani MAX sau chiar si 16nu conteaza varsta pana in 28 de ani si vreau seriozitate Baieti sa fie din Oradea!
va rog raspundeti-mi la adresa de dan.cozmin@yahoo.com
sau alexandru_cosmi va multumesc anticipat
Si vreau urgent!

5 răspunsuri:
| badboy18 a răspuns:

Fa dom'le o nunta ortodoxa laughinglasa-i incolo de penticostali ...sau vorbitori in limbi tongue

| Cosmin237 explică (pentru badboy18):

Nu am nevoie de astfel de raspunsuri

| badboy18 a răspuns (pentru Cosmin237):

Daca zici u ...sau duhul (pentru cei care nu stiu -insasi satana)...

| Cosmin237 explică (pentru badboy18):

Ba mai bine te-ai pocaiiii si ai tace din gura

| badboy18 a răspuns (pentru Cosmin237):

Ma pocaiesc eu stai linstit
dar nu il las pe dracul sa isi bata joc de mine in asa hal ...sa ma tavalesc pe jos ca vb in alte limbi Cand a venit Sf. Duh la Cincizecime apostolii au vb in limbi omeneste nu ingeresti. Au vb si au inteles toti cei ce erau adunati acolo. Nu ca la penticostali! Dumnezeu e un Dumnezeu al linistii nu al zgomotullui si al tavaliri pe joswinking! cerceteaza istoricul sectei in care esti si apoi vb...winking Pace ti!