| ZuzUAlexU a întrebat:

Caut o melodie. nu stiu cum se cheama dar nici cine o canta.straight face am vazut mai demult videoclipul si in el era ceva de genu :
la inceput apare un tip pe un BMX si dupa o fata pe o alee care se plimba cu rolele si asculta muzica la casti. ei se intalnisc bla bla bla. si apoi se plimba printr-un oras manaca inghetata si se duc pe la tarabe. happy daca stiti ceva in genul asta va rog frumos sa postati cum se cheama sa un link ceva tongue
multumesc mult si dau FUNDA :X:X

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Era romaneasca? si cam de cat timp e piesa?

| ZuzUAlexU explică (pentru AlinaaAli):

E in engleza si are ceva timp, de cand e scoasa sad

| Rockingblack a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti dar nici eu nu stiu cum se numeste happy

| ZuzUAlexU explică:

E in engleza,, si cred ca are ceva timp tongue