| Addaa1998 a întrebat:

Caut un site unde pot gasi toate melodiile Andrei Maruta!

Desigur sa fie pe gratis si sa fie toate melodiile de dowmnload pe telefon!

Funda

2 răspunsuri:
| arianaarya a răspuns:

~♥~ hulkshare music e cel mai bun site de muzica pentru ascultat oriunde si descarcat si totul e absolut gratis happy :* ti.l recomand e minunat sit.ul

| TheoThe a răspuns:

Cauta pe google (de pe telefon) TubeMate. Apasa pe a treia varianta si da-i INSTAL APP. De acolo instalezi pachetul de date pe telefon(mai intai intrii in setari si dai voie surselor necunoscute). Atunci iti va aparea TubeMate ca aplicatie. Cand ai net o deschizi si iti apare cumva un fel de youtube (scrie sus) si de acolo cauti melodia. Apesi pe ea si iti apare o sageata verde in stanga jos. Dai pe ea si dai MP3 sau poti sa o iei cu videoclip. Sper ca te-am ajutat. big grin