| raul_9253 a întrebat:

Ce alegeti: Selena Gomez sau Ashley Tisdale? Amandoua sunt super frumoase si canta bine eu zic ca Ashley Tisdale e mai frumoasa si canta mai bine un pic decat Selena Gomez dar vreau sa stiu ce credeti si voi.Selena Gomez sau Ashley Tisdale?

5 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Mie personal imi place mai mult selena si iti voi spune si de ce. e adevarat ca ashley canta mai bine dar imi pare mai "fitoasa" ca sa zic asa, pe cand selena e ca o copila happy si e foarte dragutzic.asta e parerea meatongue

| jump a răspuns:

Nu`mi plac, nici macar "un pic"hee hee

| Ionutzsa a răspuns:

Nu ma prea omor dupa niciuna :))
insa daca e sa aleg, o aleg pe Ashely :) [ din simplu` motiv ca-mi place melodia asta -> http://www.youtube.com/watch?v=4sTHw7HEfHo&feature=fvst]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O aleg pe miley cyrusbatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley of course