| agirll a întrebat:

Pe cine alegeti intre Ashley Tisdale sau Selena Gomez?happy

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Ambele love struck Adica ambele joaca bine in fiilme daca la asta te refereai, dar daca e sa luam per ansamblu pe Ashley pentu a selena canta putin... fals straight face. Si ashley e la moda smug

9 răspunsuri:
| Sheisshe a răspuns:

Sincer,A. e o pitipoanca si S.nu are melodii prea grozave...Hmmm,aleg FuegolaughingBine clar am intoleranta la apa robinetuluilaughing

| 000MadMAX000 a răspuns:

Selena Gomez

| HermioneLove a răspuns:

Selena Gomez e mult mai frumoasa si talentata ca Ashley! Selena e vedeta mea preferata!

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei happy
Sincer Selena Gomez. E o actrita mult mai bine de Ashley dupa parerea mea. Nu spun ca ea nu joaca bine doar ca Selena e mai priceputa. Totusi la Tisdale apreciez putin look-ul straight faceMa rog, nu ma omor dupa ele.
Pa-pa big grin

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Buna* scuze caldura asta ma ucide straight face

| Alissa11 a răspuns:

Selena Gomez e mult mai frumoasa si mai draguta! Ashley nu mi se pare asa frumoasa.

| wyla a răspuns:

Selena Gomez e-vi-dent ea e mai tare.

| ℓDℓ a răspuns:

Asley.e mai draguta:X
(fiecare cu parerea lui)

| BlackAngel0000 a răspuns:

NICI UNA! Eu l as alege pe Andy Sixx!

Întrebări recente