| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica preferati si il considerati de calitate? Eu in general ascult rock, death rock, death metal, black metal.
Un rocker/metalist ar aprecia pe cineva cu astfel de gusturi muzicale, insa daca ar afla ca este de etnie roma si-ar schimba parerea?

4 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Rock.
Nu stiu sa iti spun exact ce ascult, nu ma pricep, sunt prea multe stiluri.In principiu imi place foarte mult Gothic si Hard,dar mai ascult si alte trupe.

Cel mai bun gen de muzica eu cred ca este clasica,ascult la fel ca Woodenpints,orice gen de muzica ce merita.

Despre minoritati nu discut,nu imi plac, chiar le detest, in special tiganii.Nu cred ca am sa vad prea curand un tigan rocker.

| Holocaust a răspuns:

Ce prostie.Atat timp cat omul are caracter demn de respectat, cui ii pasa ca e rrom?!
Eu prefer rock'ul.Mai mult heavy metal-hard rock,metal alternativ, simfonic, si punk.Death,black metal, rar.

| carpediem a răspuns:

Ar fi blasfemie.

| Pute a răspuns:

Tu n-ai o problema cu tiganii, pentru ca tiganii nu au o problema cu tine. Tu ai o problema cu tine. Nu te mai zabali pe seama unor oameni diferiti. Nu-s tigan, asta ca sa-ti anulez primul gand in urma caruia urma sa postezi. Si ca sa te inchid in totalitate: nu orice "parasuta" de om incheie socotelile cu viata in mod lent si dureros.