| xXPsychO983 a întrebat:

Ce genuri de muzica ascultati? Da ce parere aveti despre melodie. asta : http://www.youtube.com/watch?v=DyKFB__cVEc? daca te intrebi ce gen askult eu :rock...:p

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Imi Place melodia.Cat despre rock

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu-mi place melodia, Unde sunt vremurile când Voltaj scoteau melodii bune?
http://www.youtube.com/watch?v=w90KEXBbSdI

| itscloudyoutside a răspuns (pentru FucktheSystem):

Nici nu am stiut ca Voltaj aveau melodii de genul ala. Timpul schimba multe...

| itscloudyoutside a răspuns:

In melodia aia, eu aud orice altceva in afara de rock. De fapt, chiar am impresia ca suna a house. straight face

| Element25 a răspuns:

Melodia nu-mi place
Ca si gen de muzica in place rock-ul, mai ales heavy metal si nu numai.
Ascult mai multe genuri de muzica, depinde ce am chef sa ascult pe moment!

| mika a răspuns:

Melodie e foarte tare cu sange pur romanesc...cat despre rock il imbratisez la maxim, am mai zis sunt inascuta pentru rock!happy

| Paulla a răspuns (pentru mika):

Mika, se spune 'sunt născută pentru rock' nu 'sunt înăscută pentru rock'.
Cât despre întrebare, ascult metal în general. Melodia nu-mi place. Nu-mi plac Voltaj, sunt prea comerciali.

| mika a răspuns (pentru Paulla):

Greseala mea scuze nu am fost atenta mersi:*

| Paulla a răspuns (pentru mika):

Nici o problemă. Cu toţii facem greşeli, critica e constructivă. Numai bine!

| mika a răspuns (pentru Paulla):

Sa traiesti! happy

| DracoMalfoy a răspuns:

Rock, Metal, J-Rock.cam asta, cat despre melodia aia, Nu imi place.