| yAdrian a întrebat:

Ce melodii noi ale B.U.G Mafia Stiti? 2012 daca se poate! big grin

Răspuns Câştigător
| RagingZeus a răspuns:

Considerand canalul lor oficial de pe youtube, si site-ul lor oficial, nu au realizat nimic nou din 29.06. 2011 - B.U.G. Mafia - fara cuvinte.

Oricum, ultima oara cand au publicat melodii noi, le-au publicat in numar mai mare, ei nu par genul care sa realizeze o melodie pe care o publica imediat.

4 răspunsuri:
| yAdrian explică (pentru Đϋffγ):

Daa foare noua Gwerilla PTM laughing E din 2002 Si aia k capu' sus e de mult oricum. Oricum mersi! Mai astept raspunsuri!

| Đϋffγ a răspuns:

Acolo scrie ca is din februarie 2012 laughing
Nu am cautat altele sa vad de cand is laughing

| dafuq123 a răspuns:

Multumeste-te momentan cu albumul "Inapoi in viitor" lansat in septembrie 2011. momentan n-au scos nimic in 2012!