| Sayori a întrebat:

Ce melodii rock sua heavy stiti? happy Stiu si eu destule, dar m-am cam plictisit de ele...

Funditaaa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ƨirenia a răspuns:

Mda, bvb nici nu se poate numi metal... Disturbed si Metallica is bune, lol.

12 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Pentru că-mi place trupa:
http://www.youtube.com/watch?v=Txw5k4DJX_Y
Și pentru că-mi aduce aminte de Metallica din anii '80 fără să fie o copie ieftină și neoriginală.

| Ƨirenia a răspuns:

De metal nu trebuie' sa te plictisesti niciodata

| Sayori explică (pentru Ƨirenia):

Paii...mnaa, stiu, dar parca nu mai au acelasi farmec...

| Ƨirenia a răspuns (pentru Sayori):

Depinde si de trupele despre care vorbesti. Ia da-mi un exemplu de trupa de care te-ai plictisit

| Sayori explică (pentru Ƨirenia):

Ehm pai... la BvB m-au cam plictisit unele... Distubed si Metalica uneori o.O

| Sayori explică (pentru Sayori):

Si putin Paramore...

| Sayori explică (pentru Ƨirenia):

Ehm. n-o fi un raspuns prea bun, dar iti dau funda big grin

| Ƨirenia a răspuns (pentru Sayori):

Mda, bvb nici nu se poate numi metal... Disturbed si Metallica is bune, lol.

| Zerathull a răspuns:

Machine head-locust de exemplu sau Red Fang-Hank is dead, mai cauta.