| andreeusaca200 a întrebat:

Ce muzica stiti.Orce fel de muzica doar nu clasica.

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Evanescence, Linkin Park, Within Temptation, Queen, Alice Cooper, Red Hot Chili Peppers, 30 Seconds To Mars, We Are The Fallen, Coldplay, Metallica, Sting, Nickelback, Nightwish, Nirvana, Three Days Grace, Pink Floyd, Robbie Williams, Skillet, Vama.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acum ascult...Here comes the rain again.
http://www.youtube.com/watch?v=lS9RUoaMWPk

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

De ce domnisoara fara muzica clasica? Ai ating apogeul cunostintelor in materie de muzica? Sau nu inghiti orice nu e clubareala?

| andreeusaca200 explică (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Uite ca nu vreau muzica clasica ai ceva impotriva cu asta? Daca vrei sa te certi cu mine te astept.

| andreeusaca200 explică (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Ar trebui sa fi mai diplomatic.Nu ai vorbit deloc frumos.

| RyGoLeTa a răspuns:

Michael Jackson, Queen{Freddie Mercury}, Boney m, Abba, Modern Talking cei mai tari cantareti cu cele mai tari melodii.

| SymphonyOfDestruction a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Nu este frumos cand spui numele trupei sa te referi doar la vocalist. asa ai facut cu Queen dar au mai fost si brian may, roger taylor si john deacon deci te rog respect pentru instrumentisti pentru ca sunt la fel de importanti toti.

| RyGoLeTa a răspuns (pentru SymphonyOfDestruction):

Am spus in paranteza sa stie despre cine este vorba, eu ii consider pe acestia cei mai tari, mai sunt si Bad boys blue, C.C Catch.

| Yamx a răspuns:

Dar ce are ma muzica clasica? laughing

| andreeusaca200 explică (pentru Yamx):

N-o suport si gata. Tu ai preferintele tale eu pe ale mele

| Luiza45 a răspuns:

Iti recomand muzica pop gen Avril Lavigne e minunata apoi mai e Jessie J Bruno Mars.ei canta pop..la rock sunt Green day Paramore care imi plac si mai sunt melodii jazz folk dar nu ma dau in vant dupa ele.