| bestmusik a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul http://bestmusik.jimdo.com? ce va place si ce nu va place la acest site? ofer fundita :)

Răspuns Câştigător
| kytty a răspuns:

Bunahappy

buna... e dragut, interesant si...atractiv.asta imi place la el.
si cum era si normal, trebuie sa fie ceva care nu imi place:22 May 10, 09:39 PM
****: esti cu muia cu spamul tau

tipic romaniei... ofera o imagine proasta

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Butsilee a răspuns:

E interesant
Mai ales ca are si clipurile acelea care nu le-am vazut
Si ce nu`mi place e ca mai sunt articole de adaugat parerea mea big grin

| Irmmma a răspuns:

Imi place site-ul!

| bestmusik explică:

Vreau sa va spun ca site-ul tocmai de vreo 3 zile l-am reinnoit.Am sters tot ce era vechi si am introdus lucruri noi, de aceea sunt putine elemente. Dar la asta lucrez in acest moment! Doar spuneti ce v-ati dori sa gasiti pe acest site si eu o sa incerc sa va indeplinesc dorintele.Multumesc!

| Simple Girl:X a răspuns:

Da... e super:X.imi place mult:X:X:X. fundita?:X

| doctoru a răspuns:

Site are o denumire grea de retinut. as fi mers pe ceva mai usor de retinut.
scrisul este prea mic
meniul este accesibil si imi place
culaorea de fond are prea putin contrast cu textul

| MosCraciun a răspuns:

Parerea mea este: Iti faci reclama la site. big grin