| PBFANMichaelScofield a întrebat:

Ce parere aveti de trupa Cigarettes After Sex(CAS)?
Personal ii ascult de o saptamana desi stiam mai mult de ei si ma plafonam la doar o melodie de a lor pana cand le am descoperit si pe celelalte.
Scrieti top 5 melodii care va plac cel mai mult de la ei.
Top-ul meu:
1. Apocalypse clar(a fost prima mea melodie care am asc de la ei si datorita ei am ajuns sa continui sa le ascult si pe celalte...frumoasa melodie)
2.Cry(exceptionala melodie...mai aveam putin si plangeam)
3.Heavenly(Titlul spune tot asa ca da)
4.Sunsetz(Super catchy aceasta melodie si chiar imi place mult refrenul)
5.Sesame syrupe(aceeasi poveste ca la 4 insa piesa asta o simt mai sentimentala)
+ Mentionare speciala pentru NEON MOON care personal sunt innebunit dupa ea si mai ales dupa refren in care ma cufund in fiecare seara cu castile date la maxim jucandu ma sau meditand.

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Îmi place muzica lor, e potrivită pentru momentele mai puțin happy din viața mea big grin

| PBFANMichaelScofield explică (pentru Hyperion7):

Aprob

| Hyperion7 a răspuns (pentru PBFANMichaelScofield):

Mai sunt și unele piese de pe canalul Smoke mood care-mi plac
Tu ai auzit de canalul asta?

| PBFANMichaelScofield explică (pentru Hyperion7):

Nu dar daca e in stilul lui cas sigur imi va placea

| Hyperion7 a răspuns (pentru PBFANMichaelScofield):

Da,cam același stil.
Mersi mult pentru fundiță!big grin

6 răspunsuri:
| ZappyTv69 a răspuns:

Am simțit o bucurie enorma când ti-am văzut întrebarea. Credeam ca nu sunt persoane din RO care asculta Cigarettes after sex.

Dacă ar trebui să fac un top 5, asta ar fi:

1. Apocalypse. Imi place foarte mult mesajul și cum sună. Versurile sunt destul de catchy și mi-au rămas în minte de la primele ascultari.
2. Sweet. Nu prea stiu sa explic, dar mi-a plăcut melodia asta de când am auzit-o pentru prima dată. Mesajul e dragut și imi da o stare de bine, dar aș putea foarte bine să și plâng ascultand o.
3. Each time you fall in love. Mi se pare mișto. Pur și simplu. Sună bine și mă pot concentra pe versuri.
4. K. Am plâns pe melodia asta de câteva ori. E foarte faina, părerea mea.
5. Cry. Am fost obsedată puțin de melodia asta la un moment dat happy

| PBFANMichaelScofield explică (pentru ZappyTv69):

Ma bucur mult sa stii! Ai dreptate nu e prea mult lume sa asculte cas in Romania, btw poate ne vedem candva sa ascultam cas cand apune soarele si dupa sa admiram si luna laughing) Eu stau in zona sud estica a Romaniei tu de unde esti?