| Cheers a întrebat:

Ce parere aveti despre cantaretii romani? happy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Care cantareti? din 10 nu stiu daca 2 se pot numi cantareti, ii pui sa cante live si habar nu au

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

90% nici nu se pot numii cântăreți dar avem și formații bune cum ar fi Cargo, Truda, Trooper etc, care din păcate sunt formații sub apreciate. Dar la urma urmei ce aș putea să mă aștept, lumea ascultă doar ce e la modă, promovează muzica făcută pe calculator pentru bani și așa zisa „frumusețe" ( gen Inna considerată „bunăciune").