| GabrielaaGbai244 a întrebat:

Ce playlist-ul de muzica va place sa ascultați când nu mai aveți bună dispoziție ca exemplu, ce muzica va aduce liniștea interna?
Recomandări și de ce noi sugestii? Pupicii????????????

5 răspunsuri:
| blairelovesmusic a răspuns:

Am multe playlist-uri cu muzica pe Youtube, dar cand nu sunt intr-o stare buna ascult muzica rock.

| Ganderoaica a răspuns:

Ceva melodii asiatice transformate in parodii subtitrate fonetic de ale lui Chopo (I Verde).

| GabrielaaGbai244 explică (pentru Ganderoaica):

Destul de captivant laughing

| Ganderoaica a răspuns (pentru GabrielaaGbai244):

laughing Că mai bine nici nu o puteai spune.

| Nick9331 a răspuns:

Nimeni Altu'...ca si artist. Nu pot sa iti dau o piesã anume, pentru ca efectiv toate ajung acolo unde trebuie. Dar avand in vedere ca esti fatã, nu sunt atat de sigur ca te poate prinde genu' lui, dar incearcã.