| Abby4124 a întrebat:

Ce sa faci ca sa te descopere o casa de discuri sau un impresar?! happy va rog sa nu radeti. Am o prietena care are o voce extraordinara si a participat si la Next Star unde a ajuns si in finala de popularitate. Isi doreste foarte mult sa fie descoperita si sa cante pentru multi oamrni si doreste sa inceapa de mica. Dar nimeni nu a reusit. Sugestii?!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i contactezi pe cei de la HaHaHa Production: http://www.hahahaproduction.com/ro/

| Silencio22 a răspuns:

Eu am un studiou de inregistrare super performant, si caut o voce de fata, dar sunt in Madrid, cum cau de ea? marianomariano3@yahoo.es