| SmartLie a întrebat:

Cine il asculta pe Justin Bieber?

Care e melodia voastra preferata?

>Funda.:

18 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu ascult asa ceva.

| FadetoBlack a răspuns:

Porcărie! porcărie! J.B e penibil.
Nu ascult gunoaie.

| Mădă0611 a răspuns:

Oooooool ai niiid is ă biuti end ă bit hu chen meic mai fail compliiiiit \dancing

| ピンク a răspuns:

Nu pot să spun că 'îl ascult', însă melodiile care îmi plac cel mai mult de la el sunt „Never Say Never" și „Beauty and The Beat".

| KristalPop a răspuns:

Nu ascult.

| DedeeAndreea a răspuns:

Il ascult, e foarte tare.Melodia mea preferata a lui este "As long as you love me"

| Mozurov a răspuns:

Never say never

| FreakyChucky a răspuns:

Eu l-am ascultat de cand s-a lansat...imi placea mai demult Love me, One time.dar mai nou Maria, Beauty and a beat, Boyfriend, Mistletoe big grin

| Katoteshika a răspuns:

Eu il ascult
imi plac multe melodii dar cea mai iubita melodie este boyfriend deoarece mi-a trimis-o primul meu iubit si de aceea o iubesc si eu!

| Juiana a răspuns:

Nu imi place.

| Damon01 a răspuns:

Nu prea il ascult...adica nu am nimic cu el ca sa fac ca alti sa imi bat joc de el dar pur si simplu nu prea il ascult si singura melode care imi place cat de cat cu el e boyfriend

| TheoP a răspuns:

Fall

| JessicaJ a răspuns:

Beauty and a beat...dar o ascult mai mult pentru Nicky Minaj, pe ea o ador :d stiu canta doar o mica parte dar si Bieber suna bine in melodia asta recunosclaughing E mai bine decat c*c*t*l ala de Baby baby baby intruna(parerea mea)

| mary343 a răspuns:

Il ascult. melodia mea preferata este baby

| NuStiuNiciUnNume a răspuns:

Ooooo... pai aici e foarte grea intrebarea.
Toate sunt foarte frumoase si preferata mea este...
...nustiu, chiar nu stiu.

As long as you love me si Never say never

| AlexbrUneTu a răspuns:

BoyFriend si Mistletoe

| Hancaaa a răspuns:

Ascult o singura melodie si aceea este Beauty and a Beat big grin

| alexutzasmecherutza a răspuns:

Boy friends