| LaviniaFeraru12 a întrebat:

Va place Justin Bieber? Daca da, care este melodia voastra preferata?winking

14 răspunsuri:
| SheCanFlyy a răspuns:

Da, imi place.Este talentat, a ajuns departe, cu milioane de fani, la o varsta asa de frageda.Are o personalitate aparte fata de cea a altor vedete, care par pline de ele.Cred ca este printre singurii artisti care pastreaza legatura cu fanii, pe twitter.Nu stiu ce sa mai zic, are tot respectul din partea mea, si mereu il va avea.
Melodiile preferate sunt overboard, love me si that should be me.Defapt pe toate le ador.:X

| georgiana_5779 a răspuns:

Este talentat pentru varsta sa, si imi place. a mea ar fi babylove struck, si overboard. a ta?:*

| Andrada_5061 a răspuns:

Da...Mel preferata de la el Somebody To love si Love me:X

| byancacool a răspuns:

Da iar melodia mea preferata este Baby:X

| Elenna_4537 a răspuns:

Cu totii stiti cine a fost Michael Jackson , ei bine acum a aparut de nicaieri unu` mic care la inceputul cantecelor zice "ouououou" "ieeeeieieieie" unicul Justin Bieber, pentru mine justin biberon, care se crede mai ceva ca el . si peste tot vad tot felul de fete obsedate de el , dar nu inteleg ce e asa special la el ? muzica buna nu canta avand versuri de genul "i`m a eenie moonie many moo lover" , bine nu arata . aaa stati m-am prins este ca un cocalar de la noi , in videoclipuri el iese din masini foarte scumpe, in poze apare facand semul "peace" , mereu are ochelari de soare si ceasuri foarte scumpe. Mai nou cu totii ati fost impresionati de faptul ca saracul avea piciorul in ghips si totusi a cantat la un concert ... wtf ? nu canta cu piciorul , canta cu gura asa ca nu inteleg de ce toti sunteti asa impresionati . unii sunteti penibili si nu va faceti griji . asa ca duceti-va si ascultati un "ououououou " .

| crissydiana a răspuns:

Down to earth si Love mehappy

| Buteerflii a răspuns:

Justin rahatezel...copkil facut la eprubeta...il urasc gay imputzit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult:X.Melodia prferata este one time si a doua love me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia mea preferata este Never say Never. il iubesc pe JB. Tare mult as vrea sa il sarut... Dar nu prea pot. Stiu si eu cateva despre el. As vrea si eu id lui adevarat DACA ARE. Il vreau si eu de la cei care au spus ce JB le'a dat web plz:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate imi plac atat timp cat sunt ale lui

| biencutza96 a răspuns:

Da! eene meene

| BiaBianca10 a răspuns:

Da, imi place JB love struck.happy...Imi plac toate melodiile lui happy

| Justin***Deny a răspuns:

Da imi place la nebunie si melodia mea preferata este i'll be, down earch, that should be me, struck in the moment, somebody to love, eenie mminie, baby, nver lat you gou, favorite girl, one time, kiss and tell, one less only girl etc

| LaviniaFeraru12 explică:

Buna multumesc ca mi-ati raspuns la intrebare si mie imi place jb u smile si favorite girl de fapt toate melodiile lui sunt superbe