| summergirl25 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata a lui Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| JustDyya a răspuns:

Mie imi place foarte mult melodia care a scos-o acum cu Nicky Minaj :D- Beauty and a beat
http://www.youtube.com/watch?v=Ys7-6_t7OEQ

Dar mai sunt si altele dragute ca BOYFRIEND: http://www.youtube.com/watch?v=4GuqB1BQVr4
As Long As You Love Me: http://www.youtube.com/watch?v=R4em3LKQCAQ
Next To You: http://www.youtube.com/watch?v=EEuQU6a90Pc

Bine. astea sunt mai noi care imi plac :d dar si cele vechi ca never say never, one time, misletoe, eenie miniee :d

Te puup:*

| summergirl25 explică (pentru JustDyya):

Multumesc mult de tot!

| JustDyya a răspuns (pentru summergirl25):

Chiar nu ai pentru ce scumpoo:*

| JustDyya a răspuns (pentru JustDyya):

Funda? big grin

| summergirl25 explică (pentru JustDyya):

Bine, iti dau!

29 răspunsuri:
| Casica a răspuns:

Maria.big grin Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia în care se sinucide la final.

| summergirl25 explică (pentru anonim_4396):

Uite, am scris mai multe intrebari despre Justin Bieber, si in majoritatea raspunzi si tu.Nu inteleg de ce te mai obosesti sa raspunzi la intrebari in legatura cu Justin Bieber cand tu nici nu il placi! Ca sa razi de el, si sa iti bati joc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru summergirl25):

Nu.

| summergirl25 explică (pentru anonim_4396):

Si atunci de ce? Explicami!

| anonim_4396 a răspuns (pentru summergirl25):

Mă amuză cât de proşti pot fi unii oameni atunci când îşi aleg drept idoli toate rahaturile.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh,lasa-i,sunt in perioada adolescentei.Isi vor da seama mai tarziu ce voma ascultau pe timpuri. Poatelaughing

| summergirl25 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

De fapt, am inca 11 ani!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru summergirl25):

Aaaa...deci fanii lui Bieber si Selena sunt mult mai mici decat ma asteptam.Progres muzical.ce sa mai zic laughing

| Indestructible a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Ai trecut și tu printr-o „experiență" de genu ăsta?hee hee

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Indestructible):

Nu.Cand eram mic, nu ascultam absolut nimic.Nu imi placea nici un gen de muzica.Pana cand am descoperit rock-ul si metal-ul.Prima mea melodie a fost Before i forget-Sipknot.

| Indestructible a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Interesant. thinking

| Ƨirenia a răspuns:

Hahaa

| summergirl25 explică (pentru Ƨirenia):

NoctunaLLa, de ce ai scris Hahaa?

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Niciuna.Funda?

| summergirl25 explică (pentru Anonimuuuussssss):

Uite Aninimulsecretos, cum sa iti dau funda cand tu practic nici nu ai raspuns la intrebarea mea?

| summergirl25 explică:

Dragi raspunzatori, multumesc pentru toti care sau oprit sa scrie, si multi dintre voi m-au ajutat foarte mult.As dori sa va pot da funde a majoritatea, dar din pacate am fost nevoita sa dau numai una. Funda i-am dat lui JustDyya!

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Mai bine il ascult pe Salam dacat sa il ascult pe ala.winking

| roxy1direction4ever a răspuns:

Nu sunt fana, dar, totusi, imi place melodia one less lonely girl.

| summergirl25 explică (pentru roxy1direction4ever):

Si mie imi place, dar preferata mea este Never Say never

| kundlicoubrewhc a răspuns:

Mie imi place Baby, Boyfriend, One Time, si Love Me.

| summergirl25 explică (pentru kundlicoubrewhc):

Mutumsc kundlicoubrewhc, ca te-ai obosit sa scrii si nici macar nu ai adaugat a sfarsit ''Funda?'' cum fac altii.Asa ca m-am gandit sa iti dau tie funda!