| yama a întrebat:

Cine imi spune si mie (eventual si link pe youtube) melodii aparute in 2012 in Martie si Aprilie (adica de la inceputul lui Martie pana in clipa de fata). Multumesc mult

29 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cea mai noua muzica de club(videoclipuri) gasesti aici - http://www.roclubhits.com/
Auditie placuta!

| yama explică (pentru neluL):

Ce intreb eu... ce raspuns imi dai tu

| neluL a răspuns (pentru yama):

Sa inteleg ca tu vrei sa-ti dau vreo 400-500 de linkuri de pe youtube cu melodiile aparute in martie si aprilie. Eu ti-am dat un site pe care ai mai multe pagini cu melodii aparute in ordine cronologica incepand cu data de azi ...si te duci inapoi pana in martie, februarie...pana unde vrei tu.
Ce raspuns am dat? Sau ce nu ai inteles? d'oh

| yama explică (pentru neluL):

Nu am spus sa mi se dea 400-500 de linkuri cum zici tu. Se intelege de la sine ca nu muzica proasta, melodii calumea

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Tu te juri ca nu furi, dar te-am prins cu rata-n gura.

| neluL a răspuns (pentru yama):

Pai si eu ce ti-am dat in linkul acela? Melodii cum le zici tu ''calumea''! Toata luna martie au intrat vreo 3500 de videoclipuri. In linkul care ti l-am dat sunt cu aproximatie 50 de videoclipuri din martie si aprilie cu muzica buna!
Poate cauti un gen anume de muzica si nu l-ai specificat la intrebarea ta.

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

...ai vazut cumva fulgii? happy nu mananc rate big grin si mai ales acum in post!

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Lasa ca stiu eu. zici tu asa si ne vrajesti pe toti dar stiu euuuu...

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai zi ce stii! ...vad ca zambesti big grin nu ma feresc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Ce tu? vrei sa ma tragi de limba? crezi ca spun eu tot asa cand sunt intrebata? eu spun cand am chef... lasa, lasa vad eu ca te-am pus pe ganduri. hai sa vad cum iti scoti camasa (nu la propriu, la figurat. eh, na si la propriu daca asa ai tu chef...).

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok! cand iti vine cheful...call me!
Zi tot ce stii...ca altfel te deconectez de la internet laughing camasa n-am ca nu-mi sta bine, am doar trei picaturi de Thierry Mugler pe mine si...atat big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

O sa-ti pocneasca sfarcurile pe frigul asta rolling on the floor

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca as fi in Romania ...cred ca DA! Cum e vremea in tara in tara acum? la mine sunt 24 grade happy Chestia aia cu sfarcurile sti ca e sexi...cand le ai drepte big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Pai nici eu nu sunt in tara. apoi scoate-le la soare, baiete, ca e pacat sa le tii in casa. si eu ma scot toata la soare in chiar 10 minute big grin

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Seriosss? unde le scoti? sa le scot si eu! big grin
de fapt eu le scot la Marea Adriatica! Tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Ea in Zimbabwe, pe plaja langa babuini rolling on the floor rolling on the floor

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica prin zona asta (mai de la tara) :D
http://i.imgur.com/sppUe.jpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Sa stii ca-chiar ai ghicit! rolling on the floor
Am aflat eu despre ea ca locuieste intr-o coliba de stuf pe plaja, fara WC in curte... in schimb are un frigider de-ala de sticla, plin cu bere, sa se racoreasca rolling on the floor
Iart-o saraca, a sfatuit-o cineva sa se lege de tine, poate reusesti sa-i stergi contul pe TPU definitiv, sa nu afle lumea unde e insula pe care isi face ea nevoile spirituale rolling on the floor rolling on the floor

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ce a facut ca sa o iert? ...si eu nu sunt popa! Asa ca poate sa se lege de mine... uite ata am eu! big grin (nu sterg conturi)
Bag seama ca nu te-ai uitat mai atent la poza aia! Ia vezi prin spatele ei pe acolo...laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Am vazuuut... acum e chain letter pe faiz deja rolling on the floor rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Pe asta a mea de alaltaieri ai prins-o, inainte sa mi-o stearga Alexandra?
http://mann.no.msn.com/kultur/synet-bedrar#image=1

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Tu, ti-ai facut sfarcurile scrum azi? rolling on the floor

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Time Out! am stricat intrebarea baiatului! Daca vrei un dialog ->vezi pm! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Lasa, ca ne-am razbunat pe el, ca nu-i convenea nimic din ce i-ai propus tu rolling on the floor
Auzi, ii dai asa un link nice de manele, si el vrea Bach! sa puna mana sa caute pe google rolling on the floor
Google search: "new entries april top40 countdown"

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

big grin Google is dead pentru multi de aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Eu niciodata n-am inteles cum drequ' au dat astia de TPU inainte sa dea de google rolling on the floor
Ca eu de pe google am dat de TPU initial. Am dat search: "site de pupeze" si ghici ce mi-a aparut prima optiune? Ia incearca...

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Eu nu stiu cum am ajuns aici, dar stii care-i treaba...nu am mai plecat big grin Am zis ca stau doar un an si gata! A trecut si anul si eu ...tot aici happy