| bumblebee_2036 a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia cu versurile ceva de genul :
Shake shake shake it boy x2 si apoi I just wanna move your body.
Canta o fata, dar nu este melodia cu Dj Rynno feat. Sylvia - Move Your Body, este alta...si nu-mi dau seama cum cine o canta sau cum se numeste.
A difuzat-o pe radio Pro-B astazi pe la ora 17:16.

Răspuns Câştigător
| Cr7vik a răspuns:

Reea - Real Master ( Dj Bonne ext version ). asta e sigur

8 răspunsuri:
| DeeDeeRulzz a răspuns:

FunkWhite- Louder?

| DeeDeeRulzz a răspuns:

Keri Hilso Ft. Nelly - Lose Control?

| bumblebee_2036 explică (pentru DeeDeeRulzz):

Nu sad nici una din cele 2.
Este mai ritmata.gen cum este prima, a doua postata tine este mai lenta si nu se potriveste cu ceea ce caut eu.
Multumesc oricum, mai astept mesaje.

| Cr7vik a răspuns (pentru bumblebee_2036):

Reea - Real Master ( Dj Bonne ext version ).

| Cosmin_Suciu_1998 a răspuns:

Voi nu intelegeti versurile melodia ii:push it de la matteo feat stella daca ii buna vreau funda

| Cr7vik a răspuns:

Reea - Real Master ( Dj Bonne ext version ) asta e SIGUR si eu am cautato mult...