| ptvoi a întrebat:

Cineva din sibiu, medias sau inprejurimi care vreti sa faceti o trupa, imi doresc demult sa cant, dar nu stiu sa cant la nix un instrument, as vrea doar la vocee. Zbye. lasti un id...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asa se face. Eu am trupa mea, dar imi pare rau sunt din Iasi nu am loc pentru tine. Intereseazate de niste persoane cu interese comune in muzica, cineva care este interesat de a lua cursuri de chitara, cineva care se gandeste la o posibila cariera muzicala si care depune efort pentru a o obtine. Eu am intalnit la liceu un baiat care m-a ajutat. eu tot baiat sunt. Aveam aceleasi interese
Acum lucram la un album, eu cu el si cu restul trupei.
Daca esti interesat de munca mea, www.LFZ2.wordpress.com viziteaza blogul si vezi cam ce pot face.