| Cascavalus a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu in ce inprejurimi se poate face deobicei o poza reusita.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu în baie, cel puţin.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Aparat bun. Tema decenta.Lumina buna.Incadrare si simt estetic.

Degeaba ai ultimul model de DSLR daca habar n-ai sa-l folosesti.

Degeaba stii sa folosesti un aparat daca nu iti alegi o tema buna.

Degeaba ai o tema buna daca nu stii sa incadrezi.

Degeaba incadrezi cum trebuie daca luminozitatea nu e buna.

| EşanuPaula a răspuns:

Bună!
Cele mai reuşite poze se fac, de obicei, în natură.
Undeva într-o pădure, pe un câmp, în oraş, chiar şi prin parcuri.
Mie mi-au plăcut întotdeauna pozele din mijlocul nopţii, dintr-un oraş, cu luminile semafoarelor în jur, iar tu să fii cât mai ''senzuală'' cu putinţă(dacă eşti fată=))) ).
Uite, aici poţi găsi câteva poze drăguţe https://www.facebook.com/......media/set/ cât şi aici: https://www.facebook.com/MoritzAustPhotography?fref=ts, bine, astea sunt profesionale şi sunt şi editate, dar poţi găsi câteva modele pe care le poţi ''aplica'' şi tu.
Sper că te-am ajutat!:)