| Adrian_Grasuţu_1995 a întrebat:

Considerati ca stilul muzical va influenteaza si stilul vestimentar? Daca da, precizati si de ce.

Multumesc happy

6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Hai să zicem că nu mi-a păsat niciodată mai puțin de vestimentația mea de când mi-am format urechea și cultura muzicală.

| Polaris a răspuns:

Am să te cred, draga mea certăreață.

| Violleta2022 a răspuns:

Stilul muzical nu mi-a influentat niciodata vestimentatia, dar climatul tarii in care traiesc, da.

| robe_5426 a răspuns:

Depinde cum esti bine dispus/alaughing, de ex mie imi place muzicaa rock uneori ma imbrak mai rock dar uneori ma imbrak chiar foarte normal si colorat

| Adrian_Grasuţu_1995 explică (pentru robe_5426):

Deci uneori si in mare parte te influenteaza?

| Adrian_Grasuţu_1995 explică:

Pai daca spui ca persoanele care asculta manele au un iq mic, de ce susti ca nu trebuie sa catalogam persoanele in functie de muzica pe care o asculta..practic te contrazici singur/a