| PikaRawrr a întrebat:

Cui ii place muzica coreeana? love struck
dati exemple de formatii(DACA VRETI si melodii)
ALE MELE:

SHINee
SNSD
super junior
f(x)
si altele... happy

5 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

1. DBSK - cand erau 5 sad - どうして君を好きになってしまったんだろう? e preferata. ^__^ atm.
2. F.T. Island - Sarangalhee __>) - Before U Go
5. JYJ (ehm.) - Still In Love (uhm, am pus-o aici chiar daca e JJ solo)
6. Super Junior - e greu sa alegi o piesa preferata de la ei >_> FOARTE greu. Ehm, atm e Blue Tomorrow. (se pune chiar daca e de la SuJuM, nu? o, o BTW I miss Hannie T__T)
7. MBLAQ - Cry

| Seiran a răspuns:

1.Shinee day dreaming
2.Super Junior
3.Girls' Generation smug
4.G-Dragon
5.BoA
6.TVXQ! (Dar pe vremea cand erau 5. ) sad
7. MBLAQ (Mir

| JiTerra a răspuns:

1) Shinee
2) BoA
3) Gzette
4) Hyuna [cred]
5) PSY =]] Gangnam style =]]]

nu e topul on the phonedoar am insirat :]] 2NE1 mai ethinking super junior mai ascult thinking G-DRAGON, SE7EN etc.

| AframyK a răspuns:

Sau Yumi Chan.

| branzamucegaita a răspuns:

2ne1 love struck