| FireLollipop사람에게 a întrebat:

Cui ii place trupa coreeana de fete SNSD sau daca ati auzit de Super Junior sa SHInee?

Răspuns Câştigător
| Alrawan a răspuns:

Mie. love struck Si mai ales de Kim JongHiun de la SHINee love struck Si de Sandara Park [Dara] de la 2NE1

27 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Trupele astea coreene sunt extrem, extrem de gay!

| FucktheSystem a răspuns:

Am auzit de ei, din păcat, era una mai acum câteva luni care tot pomenea de ele. Oricum, oribilă ca toate formațiile coreene care am avut neplăcerea să le ascult.

| FireLollipop사람에게 explică (pentru FucktheSystem):

FucktheSystem las-o balta...nu esti de gasca

| Dumnezău a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

Ma-ta nu e de gasca? Ca poate trec pe la ea cu vreo cinci golani sa ne jucam cu ea;)

Si nu te mai lega de FucktheSystem, e mai desteapta si mai calumea decat ai sa fii tu in cinci vieti.Si scoate-l pe gayul ala de la avatar, ca nu e rock.Asta e rock, idioato!
http://www.youtube.com/watch?v=4Fygc-ZjURA&feature=related

| anonim_4396 a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

Nu e de gasca pentru ca are o parere contrara fata de a ta? Multumeste-te ca ti-a vorbit frumos, daca te jignea/injura nu ii mai saream in aparare. Parerile sunt impartite, sa stii si tu: negative, pozitive si inexistente. Fiecare are dreptul la una. Exista democratia, dreptul la libera exprimare deoarece altfel ne-am transforma toti in niste pupindosisti sau mincinosi.

Ah, daca voiai sa fii pupata in dos, trebuia sa precizeziwinking.

| FireLollipop사람에게 explică (pentru Dumnezău):

Balamutul statului vezi cum vorbesti tu de mama ca eu nu m-am luat de familia ta ok? si nici nu am chef pentru ca am si eu o educatie spre deosebire de tine

| FireLollipop사람에게 explică (pentru Dumnezău):

Cu ce scop ma faci idioata? asa ca si idee cu ce scop? ca esti tu un taran si ca nu sti sq comunici ca lumea?

| FucktheSystem a răspuns:

Kidule, eu sunt de gașcă dar nu de gașca tahee hee

| FireLollipop사람에게 explică (pentru FucktheSystem):

Bine bine...scuze daca te-am jignit intr-un fel chiar nu vreau sa ma mai cert cu oamnei de pe acest site dar nici nu vreau ca cineva sa se mai ia de familia mea...pace?

| FireLollipop사람에게 explică (pentru FucktheSystem):

Si inca o data imi cer scuze trebuia sa fiu de acord cu parerea ta

| FireLollipop사람에게 explică (pentru FucktheSystem):

Deci facem pace?

| FucktheSystem a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

Gosh, calmează-te nici nu m-am supărat pe tine, cât despre făcut pace, uh nu mai fac asta de la 5 ani...
Dar totuși ai zis în replay că nu vrei să se ia cineva de familia ta, dar eu nu m-am luat de familia ta.

| FireLollipop사람에게 explică (pentru FucktheSystem):

Nu la tine m-am referit m-am referit la tampitu ala care te-a aparat si nu il fac tampit ca te-a aparat (doamne fereste) il fac tampit pentru ca s-a luat de mama mea

| NicolaeCotet a răspuns (pentru FucktheSystem):

Buna asta cu gasca cred ca te bag la mine in gasca

| NicolaeCotet a răspuns:

Habar n-am cine sunt aia stiu dar ca pe ala care il ai tu in poza e solistul de la tokio hotel

| SongHyeRa a răspuns:

Da am auzit de ei ador shine il ador pe key si pe minho si din snsd imi place iury sunny si jessica!love struck sunt niste trupe foarte bune celor care nu le plac nu trebuie sa se bage in seama MsVampirekid12 a pus o intrebare daca nu le cunoasteti atunci nu va bagatzi in sema si nu va luati de el si daca voua vaplac manele sau pop sau alcva nu inseamna ca muzica coreeana ii naspa este chiar frumoasa:X:X:X

| FireLollipop사람에게 explică (pentru SongHyeRa):

Pfff...multumesc Doamne infarsit cineva care ma intelege!

| SongHyeRa a răspuns:

Yuri*

| FireLollipop사람에게 explică:

laughing sunt curioasa daca cineva a mai auzit de ei

| FireLollipop사람에게 explică:

Balamutule sa avem grija cu vorbesti tu de mama?

| SHINeeTaemin a răspuns:

Da am auzit sunt mie imi place foarte foarte mult SHINee mai ales Lee TaeMin e super dragalas si sexy

| FireLollipop사람에게 explică (pentru SHINeeTaemin):

Meow TaeMin e un foarte bun dansator

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Bună!
Normal că am auzit de ei laughing)).
Mie nu îmi place SNSD sad... Dar ascult puţin din SHINee şi Super Junior big grin. Prima mea melodie au fost de la ei, SUPER JUNIOR - Mr.Simple :*.
Mie din SHINee îmi place de Key love struck love struck love struck iar din Super Junior nu ştiu thinking nu sunt fană... Păi, pot spune că de Henry şi Eunhyuk, nu mă pot decide laughing))))).

| cassie_8976 a răspuns:

Da am auzit de ei [forever an sone, elf and shawol] din snsd imi place cel mai mult de yuri, tiffany, sunny si jessica, din super junior de heechul iar din shinee.prea greu.de toti[jongHiun, key, taemin, onew si minho] :d. Ai auzit si de DBSK [my bias forever], sau de 2ne1, mblaq, 2pm, 2am, miss a, kara.

| alexandracoreea a răspuns:

Eu ador snsd
mai ales pe taeyeon si yoonalove struck

| Georgiana_Geo_1996 a răspuns:

Imi place sa stiu ca mai e cineva care asculta k-pop, imi plac fetele de la SNSD mai ales Yuri, 2NE1, SuJu, Shinee, Secret etc.

| FireLollipop사람에게 explică (pentru Georgiana_Geo_1996):

Dragut!^o^ Mie imi plac Taeyeon si Sunny.