| jwhfghagr a întrebat:

Cum fac la winamp sa se termine melodia asa tot mai incet si sa se suprapuna cu urmatoarea? gen shift v

Răspuns Câştigător
| mihaela94 a răspuns:

La equalizer este un buton cu doua sageti in coltul din stanga. Apasa pe el si apoi langa el poti sa selectezi de la cate secunde sa inceapa urmatoarea melodie (intre o si 20). De exemplu, daca melodia are 3 minute si tu selectezi 10 secunde, melodia urmatoare va incepe la 2:50 min din melodia curenta. Sper ca ai inteles happy

| Papp_Imre_1997 a răspuns (pentru mihaela94):

Nu inteleg! scrie mai explicit

6 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Optiunea se numeste corssfade.
1 trebuie sa deschizi configuration drawer, butonul e exact langa volum in dreapta.
2. Sub balans ai un buton care se numeste : " Toggle Corssfading betwen tracasa "
3. Din dreapta lor poti selecta timpul de crossfade tintre melodii happy

| Squmppaaaa a răspuns:

Pf...nu stiu ...scz.paote afli uh.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dsrept cu volumul ai un buton cu sageata-n jos deasupra lui scrie CONFIG apesi pe el si iti apare o fereastra unde iti arata un egalizator sonor si in stanga lui sunt 4 butoane si un volum apesi pe primul sub volum si modifici cifra din dreptul lui la 5 sau la 6 sper ca team putut ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare cand dai dublu clik pe melodie as vrea sa se suprapuna melodiile in winamp ma puteti ajuta? pls

| dymon087 a răspuns:

Iti recomand sa descarci aimp 3!