| Pauu a întrebat:

Cum fac un cd cu muzica pentru masina cu nero:d? fudoi

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai depinde cum este casetofonul la masina! ...de ex al meu nu ma lasa sa fac cd normal!
incearca asta : nero-audio-make an audio cd -day copy paste la melodii -dai burn si gata!
sau -nero express -data-cd sau dvd -la fel dai copy paste si dai burn!
acum depinde de ce iti ia si tie casetofonul!

| Daniel123 a răspuns:

Pai daca vrei sa iti faci un cd audio adica cu trakuri ii dai create audio cd si bagi melodiile respective daca vrei sa faci mp3 dai data disc si bagi acolo muzica, ca cd playerul il va citi daca poate sa citeasca mp3

Alte răspunsuri
| Broadband a răspuns:

Deschizi Nero- dai la audio- make mp3 cd(sigur ai la masina mp3) ti se deschide o fereastra, acolo ai in dreapta "ADD", dai click pe ADD, cauti melodiile care vrei sa le copiezi pe CD, dupa ce ai bagat melodiile dai "NEXT", iar la "WRITING SPEED: dai 24x( in caz ca se zgarie cd-ul, mai poti salva ceva de pe el, pentru ca merge la viteza mai mica, iar la daca vrei sa faci dvd dai "8x")
Click pe "BURN".
Astepti sa se copieze melodiile pe cd, cd-ul iese automat cand s-au copiat toate melodiile.
Bafta sper ca te-am ajutat!

| Bybanu a răspuns:

Deschizi nero, dai la audio, make mp3 disc, tragi acolo melodiile pe care le vrei sau cu add din dreapta sus, dai next, scrii numele cd-ului, dai viteza care o vrei, de preferat mai mica, sa nu sara cd-ul si burn

| Mihaila_Ionut_1997 a răspuns (pentru Broadband):

Ma mie dc mi se blocheaza la 44 %?

Alte răspunsuri