| Chicos_Bogdan_Daniel_1997 a întrebat:

Cum imi creez un stil de a canta? Adica frate imi fac singur piesele ...insa nu stiu cum sa le abordez cand vine momentul sa le cant.Se datoreaza si faptului ca nu am cantat niciodata insa am nevoie de ajutor...big grin Funda

1 răspuns:
| Jouliete a răspuns:

Pai trebuie sa cauati piese pe youtube si sa le studiezi si sa mai furi de-acolo cate-un sunet, iti dai seama de stilul pe care trebuie sa il faci dupa felurile melodiei si dupa melodiile pe care le placi. Sper ca te-am ajutat.